about

Заявка на підключення навчального закладу

Подати заявку може директор абоадміністрація навчального закладу,в деяких випадках й інші працівники.

Платформа e-schools.info призначена для установ загальної середньої освіти України.Функціональність сайту орієнтована саме на ці навчальні заклади.

Основний функціонал платформи - це Електронні журнали і щоденники.

УВАГА!Для швидкого підключення вашого навчального закладу до нашого порталу,ПІСЛЯ подачі заявки, надішліть скановану копію або фотографіюустановчих документів з підписом та печаткою (наприклад: першу сторінкустатуту, свідоцтва, або витяг з реєстру) на нашу офіційну пошту:e.schools.info@gmail.com

Навчальний заклад:

Якщо вашого навчального закладу не має у цьому списку, залиште це поле пустим. Але обов'язково повністю заповніть поле "Адреса навчального закладу"
.st-school18.e-schools.info Як ви бачите адресу(ім'я) вашого сайту. Наприклад: ivanivkaschool, або kiev219, lvivschool82. В адресі сайту неможливо використовувати крапку

Директор:

За цим номером ми з вами зв'яжемось. Будь ласка, не забудьте вказати телефонний код.

Хто розміщує заявку:

Наприклад, "Директор" , "Вчитель" , "Завуч" "Секретар"

Вас цікавить: