Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 14 травня 2020 о 19:29

Історія нашої школи

Загальноосвітня школа №18 має свою цікаву, незвичну історію. Знаходиться вона у мальовничому куточку міста Стебника, на його окраїні, яка на той час була однією з найсучасніших шкіл з новою матеріально-технічною базою.

Її історія починається з 1986 року, коли 1 вересня було гостинно відкрито двері в маленьку Країну Знань.

На той час у навчальному закладі навчалось 832 учні, з яких було сформовано 26 класних колективи на чолі з першим її директором П’єхом Ярославом Йосиповичем.

Як не прикро, але перспективи, закладені у будівництво школи у зв’язку з призупиненням діяльності Калійного заводу та відсутністю коштів на розбудову нового мікрорайону, позначились на мережі учнів школи, не зважаючи на окремі труднощі, навчальний заклад функціонує і процвітає.

При відкритті школа мала статус навчального закладу з поглибленим теоретичним і практичним вивченням музики і стала показовою в плані релятивної системи викладання музичного мистецтва в школі. З цією метою, на базі навчального закладу проводились міські, обласні та республіканські семінари, де на навчальних заняттях учні теоретично та практично засвоювали дану систему викладання.

Новатором у цьому була заслужений учитель України Білас Любов Миколаївна.

Візиткою школи став ЗВХА «Бойківчанка», створений теж за ініціативою Л.Білас, широкий резонанс якого був відчутний далеко за межами України.

З метою оздоровлення школярів до 2014 року функціонував шкільний басейн, який у зв’язку із відсутністю фінансування, тимчасово призупинений.

18 школа – це своєрідний ялинковий рай, який був створений під без-посереднім керівництвом учителя фізики та туристсько-краєзнавчої роботи Возняка В.Х. Щороку кожен випускник навчального закладу на згадку про рідну школу садить деревце, щоб серцем і душею бути з рідною школою.

З метою національно-патріотичного виховання, за ініціативи директора школи Р. Броницького та вчителя В.Возняка з участю учнівського та педагогічного колективів відбулась шкільна історична подія.

24 серпня 2015 року, на території школи було відкрито та освячено Стелу Героїв Небесної Сотні та загиблих Героїв АТО.

Щорічно, проводячи різноманітні заходи, учні школи покладають квіти та поминальні гірлянди, запалюють лампадки, і у своїх молитвах вшановують пам ‘ять загиблих Героїв.

Цілий навчальний рік у актовій залі школи звучить пісня і запальний танець, проводяться загальношкільні заходи, зустрічі з батьками.

Навчальний заклад живе, діє, створює всі умови, щоб його дітям у школі було тепло, затишно і комфортно.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.