Project news
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 3 common:people_all_forms

Прощавай, школо!

Date: 30 травня 2020 о 21:22, Refreshed 30 травня 2020 о 21:47
63 view

Кожного року, наприкінці травня, відбувається традиційне свято «Останнього дзвоника», на якому вся шкільна родина підводить підсумки навчального року, відзначають кращих учнів, спортсменів, педагогів, лунають привітання від гостей. Але 2019-2020 навчальний рік став виключенням, цьогоріч свято було проведено в онлайн-форматі.

Педагогічний колектив школи дякує учням і батькам за титанічну працю, яку вони здійснили протягом декількох місяців дистанційного навчання та запрошує всіх долучитись до онлайн-свята «Останній дзвоник – 2020».

Адміністрація школи бажає всім учасникам освітнього процесу життєвого оптимізму, творчого запалу, міцного здоров’я, благополуччя, стабільності, успіху та процвітання.

Нехай останній дзвоник пролунає у ваших серцях надією, радісним настроєм та вірою в завтрашній день!

Зичимо Вам миру і злагоди, здійснення усіх заповітних мрій, натхнення та вдалого літнього відпочинку.

Щасливої життєвої долі нашим ВИПУСКНИКАМ!

Наші випускники і класний керівник Кістель Лариса Павлівна

Дякую, вчителю...

Comments:
Only authorized users can leave comments.