Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

Що таке Коронавіруси?

Дата: 14 травня 2020 о 21:05, Оновлено 14 травня 2020 о 23:49
135 переглядів

Коронавіруси - це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричинити захворювання від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Новий коронавірус - це перед усім зоонозна інфекція. Тобто вона може передаватися від тварини до людини. Зазвичай, такі віруси не несуть загрози для людей. На сьогоднішній день у нас є новий Коронавіруси. Він мутований і чим і є небезпечним, бо немає специфічного лікування та профілактики. З респіраторних вірусних інфекцій тільки грип має специфічну профілактику - вакцинацію. Новий штамп коронавірусу може викликати важку форму плевмонії. Перебіг хвороби залежить від імунітету людини. Жертвами хвороби знову ж таки стають люди з хронічними захворюваннями. Грип, ГРВІ і коронавірусна інфекція мають однакову симптоматику: температура, головний біль, біль у м'язах, слабкість, виснаження, закладений ніс, чхання, біль у горлі, кашель, утруднене дихання. Коронавірус - це респіраторна група інфекцій, яка передається повітряно-крапельним шляхом, тобто через контакт з хворою людиною, або через слизову, коли у приміщенні є вірус і осів, наприклад, на ручці дверей тощо. А ми своїми рукамторкаємосяслизових - очі, ніс та рот. І таким чином отримуємо цей вірус, навіть не маючи прямого контакту. Вірус може виживатина поверхнях лише протягом декількох годин. Він любить сухе закрите приміщення. Профілактика при коронавірусі ідентична з профілактикою при грипі. Основним засобом заходом є єдине правило захисту - гігієна рук, гігієна органів дихання, гігієна кашлю. Уникати торкань слизової (очі, ніс, рот). Насамперед потрібно обмежити своє перебування у місцях великого скупчення людей. У такий спосіб ми зможемо мінімізувати ймовірність передачі інфекції. Вірус не любить вологе прибирання, провітрювання, що необхідно проводити у ізольованих приміщеннях.

ЧИ ТРЕБА ОДЯГАТИ МАСКИ?

Якщо людина хвора і не може самоізолюватися, вона повинна одягати маску. Але не носити її увесь день, бо знову ж таки на ній накопичується віруси. Маску треба дуже обережно знімати з вух і утилізувати. Здорові люди не повинні носити маску - ні на вулиці, ні в приміщенні. Якщо у закритому приміщенні є контакт з хворим, то найефективніше одягати респіратор або ту ж маску. Але перед тим, як її одягнути, треба помити руки. Бо торкаючись інших предметів у приміщенні, ми переносимо вірус, до того ж, одягаючи маску, наближуємо їх до обличчя, тобто до слизових оболонок. 

ЧИ ДОПОМАГАЮТЬ АНТИСЕПТИКИ

Антисептик рук - дуже ефективний засіб профілактики, але потрібно проводити його правильно. Особливо якщо є довгі нігті. Зазвичай усе, що є під нігтями, навіть після антисептика, там і залишається. Годинники, персні - це те, де збираються найбільше вірусів. Тому треба дуже ретельно підходити до цього. Кишенькових антисептик дуже багато. Але ефективний антисептик повинен мати не менше 70 % етилового спирту. Все інше - це марне витрачання грошей. Краще просто мити руки з милом чи витерти вологою серветкою. Ваше здоров'я у ваших руках.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.