Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 14 травня 2020 о 20:45, Оновлено 17 травня 2020 о 18:31

Пандемія...Карантин...Дистанційне навчання...

Такий довгий карантин — передусім, виклик для кожного вчителя. Що робити? Як робити? Як краще організувати навчальний процес?

Кожен вчитель створив групи в соціальних мережах Telegram, Viber, Instagram, Messenger. Тут ми спілкуємося з учнями, передаємо важливу інформацію, посилання на відео-уроки, корисні сайти. Учні надсилають нам виконані завдання.

Зареєструвались на платформі Google Classroom. Це дуже спрощує всю організацію дистанційного навчання. Учителі виставляють завдання, бачать учнівські відео, файли, виконані роботи і відразу там виставляють оцінки. Це одночасно наш журнал і всі завдання зберігаються. Учні можуть відстежувати свої  результати. Кожну роботу вчитель має можливість проаналізувати, прокоментувати, відповісти на запитання дітей.

На прохання батьків та учнів про «живе» спілкування, вчителі відгукнулись зустрічами за допомогою сервісів Zoom  та Skype. Ми запровадили проведення відеоконференцій в «прямому ефірі». Раніше обмежувались лише заздалегідь підготовленими відео та іншими навчальними матеріалами, які діти могли переглядати та опрацьовувати в зручний для них час. Про час та формат відеоуроку діти дізнаються з повідомлень у спеціально створених класними керівниками групах у Viber. Тому одним з викликів було оперативне налаштування пристроїв учнів для дистанційного навчання, адже більшість сервісів потребують додатків на мобільних пристроях.

Використовувати можливості сервісу LearningApps .Перші вправи та інструкції щодо роботи видалися учням легкими для виконання. А потім створювались для них важчі вправи за різними шаблонами.

Учням настільки сподобалось, що почали просити давати якнайбільше цих інтерактивних вправ. Тому перший тиждень навчання під час карантину для дітей минув у змаганнях, хто швидше пройде чергову "гру" (а насправді навчальну інтерактивну вправу). Вони хвалилися результатами (скрінами) у дитячій групі у вайбері.

Потім, коли основними сервісами для нашого дистанційного навчання стали Zoom та Google Classroom, вправи на LearningApps почали застосовувати як допоміжний інструмент. Особливо на етапах закріплення навчального матеріалу.

Деколи інтерактивні вправи сервісу використовуємо для актуалізації опорних знань. Учні отримують їх через платформу Google Classroom за 2-3 години перед початком уроків у Zoom.

Стає нам у пригоді онлайн-курс на EdEra «Бери й роби». Цей курс безкоштовний. Ми створюємо ментальні карти, логічні схеми, використовуємо різні прийоми рефлексії.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.